Son yıllarda dijital dünyada yaşanan gelişmeler ve pandeminin etkisiyle internet kullanımındaki artışla paralel olarak hem bireysel hem de kurumsal sosyal medya kullanımında da artış meydana geldi. Bazı firmalar ya da sosyal medyayı aktif kullanmak isteyen kişiler de profesyonel sosyal medya danışmanlığı almak için arayışa girmeye başladı.

Youtube’da artan kanal sayısı ve para kazanmanın aktif olması nedeniyle de bir çok insan içeriği üretmek için dijital platformlara yönelmeye başladı. Ürettikleri video içerikleri Youtube’a yükleyerek para kazanmaya başlamak isteyen kişiler de bu sefer de video içerik üretmek için danışmanlık arayışına girdi.

Bu iki önemli hizmeti de veren ve 17 Mayıs’ta düzenlenecek olan Türkiye Prestij Ödülleri’nde 2022 yılının en iyi sosyal medya uzmanı ödülünü alacak olan Ferhat Tutuş başarılı çalışmalarına da devam ediyor.

Çok sayıda firmaya Sosyal Medya Uzmanlığı ve Video içerik üreticiliği üzerine danışmanlık veren Ferhat Tutuş‘a kişisel Instagram hesabı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Instagram: @ferhattutuss

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You May Also Like

Ünlü akademisyenden 5 aylık eşine darp ve tehdit!

5 aylık eşi, “Boğazımı sıktı, hırpaladı. Dizi ile karnıma ve saçlarıma bastırıp darp etti. ‘O…. seni öldüreceğim’ diyerek hakaret ve …

İkinci El Buzdolabı Satmak İstiyorum

Ankara’da yer alan firmamız, ikinci el buzdolabı ve her türlü ev-ofis eşya…

SEO Analiz Google Sıralama Yarışması

Google başta olmak üzere arama motorlarında üst sıralarda yer almak için yapılan…

Muazzez Ersoy’dan Müzik Ziyafeti

Nostalji müziğin kraliçesi Muazzez Ersoy’un, Trt Müzik’te sunduğu “Sevgilerimle Muazzez Ersoy” adlı…