Ana Sayfa Yaşam 24 Ocak 2023 191 Görüntüleme

Amerika’da Satılık Ev

Amerika satılık ev  uygulamaları dolar ile kira geliri elde edebilmenin en basit yollarından birisidir. Elde ettiğiniz kiralar sizler için pasif bir gelir haline gelecektir. Gayrimenkul yatırımların en önemli avantajlarından birisi kira gelirleridir. Elde etmiş olduğunuz bu gelirlerle ve alınan gayrimenkullerin zaman içerisinde değer kazanmasından dolayı yatırımcılar ciddi anlamda kar elde etmektedirler. Tüm bu işlemlerin ABD doları bazında yapılması da kar seviyesini oldukça yükseltmektedir.

Amerika’da kira geliri elde etmek hayat standartlarınızı pozitif anlamda etkileyecektir. Elde etmiş olduğun dolar bazında kira ile maddi olarak ciddi anlamda kazanç elde edeceksiniz. Fakat Amerika’da ev almak ilk başta oldukça basit olarak görünse bile bazı önemli incelikleri olduğu unutulmamalıdır. Gayrimenkul yatırımları için kira geliri elde etmek oldukça önemlidir. Bu noktada yapılması gereken en önemli husus doğru konutun bulunmasıdır. Bahsi geçen bu konutun özellikleri ise fazla bakım gerektirmeyen, fiyatı hesaplı olan, şehir merkezine yakın sayılacak konumu olmasıdır.

Amerika’da Ev Alma Şartları Nedir?

Amerika satılık ev almak herkesin hayalidir. Bilindiği üzere pek çok ülkede yabancıların gayrimenkul ve konut alımları sınırlı ya da yasak olmaktadır. Söz konusu olan bu sınırlamalar, gayrimenkul yatırımlarını adeta imkânsız bir hale getirmektedir. Benzer bir halin ABD’de olup olmadığı ise merak edilen konular arasında yerini almaktadır.

ABD yabancılara ev satışının önüne herhangi bir engel koymamıştır. Yabancı bireyler talep ettikleri gibi konut satın alabilmektedirler. Her ne kadar yabancıların önlerinde bir engel olmasa dahi yapılacak olan satış işlemlerinin ABD’deki resmi prosedürlere göre uygulandığı unutulmamalıdır. Bu sebepten ötürü yabancıların söz konusu olan bu prosedürlere hâkim olmaları gerekmektedir. Aynı zamanda işlemlerin tamamının ABD yasalarına uygun olacak bir biçimde yapılması gerekmektedir. Aksi halde Amerika’da ev almak yalnızca bir hayalden ibaret olacaktır.

Resmi kurallara uygun olmayan işlemler, yatırımlara hem maddi açıdan hem de zaman bakımından kayıplar yaşatacaktır. Bu sebepten dolayı bu tür işlemleri yapmadan önce profesyonel destek almak oldukça önemlidir.

Sizde Amerika satılık ev kesinlikle güvenilir ve yatırımınızı kısa sürede amortisman edebilecek firmalarla çalışmanızı tavsiye ederiz.

 

Tema Tasarım | Osgaka.com