Hizmet verdikleri markaların büyümesine katkı sağlamak ve cirolarını artırmayı hedefleyen bir çalışma prensibi belirleyen Gri Kent Reklam Ajansı başarılı projelerle adından söz ettirmeye devam ediyor. 360 derece ajans hizmeti sunan ve verdiği hizmetler arasında web tasarım, arama motoru optimizasyonu, grafik tasarım ve yazılım başta olmak üzere çok sayıda hizmet kalemi bulunan ajansın merkezi Ankara’nın elit semtlerinden Çankaya.

Ankara reklam ajansı kimliğiyle ön plana çıkan Gri Kent, onlarca referansı ile işini ne kadar doğru ve kaliteli yaptığını da bir kez daha gözler önüne sermiş durumda. Kendisinden hizmet alan firmalara daha önce karşılaşmadıkları özgünlükte ve prensipte hizmet/ürün sunan firmanın bu çalışma şekli diğer ajanslardan bir adım önde olmasını sağlayan en büyük etkenlerden biri olarak göze çarpıyor.

Firmanın bu başarılı işleri referansını artırırken, bu referanslar sayesinde de yeni müşteriler elde etmesini sağlıyor. Müşteri memnuniyet odaklı çalışan reklam ajansı dijital dünyanın bütün nimetlerini müşterilerine sunuyor.

Son yıllarda pandeminin de etkisiyle tüm dünyada sayısı hızla artan e-ticaret siteleri yeni girişimler ve başarılı sonuçlar ortaya çıkarınca çok sayıda yeni girişimci ve mevcut şirketler yönlerini e-ticarete çevirdiler. Bu da sadece ülkemizde senede 30 milyar dolara yakın bir işlem hacmine sahip e-ticaret sektörünü doğurdu. Pastanın büyük bir kısmı pazar yeri firmalarında olsa da e-ticaret sitelerinin hacmi de her geçen gün büyümeye devam ediyor. Gri Kent Reklam Ajansı ndan e-ticaret çözümleri noktasında da hizmet alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You May Also Like

Ünlü akademisyenden 5 aylık eşine darp ve tehdit!

5 aylık eşi, “Boğazımı sıktı, hırpaladı. Dizi ile karnıma ve saçlarıma bastırıp darp etti. ‘O…. seni öldüreceğim’ diyerek hakaret ve …

İkinci El Buzdolabı Satmak İstiyorum

Ankara’da yer alan firmamız, ikinci el buzdolabı ve her türlü ev-ofis eşya…

2022 Yılının En İyi Sosyal Medya Uzmanı: Ferhat Tutuş

Son yıllarda dijital dünyada yaşanan gelişmeler ve pandeminin etkisiyle internet kullanımındaki artışla…

SEO Analiz Google Sıralama Yarışması

Google başta olmak üzere arama motorlarında üst sıralarda yer almak için yapılan…