Ankara Kızılay Meşrutiyet caddesi bildiğiniz gibi yabancı dil kursları ile dolu bir caddedir. Bu caddede bulunan kurslar Türkiye’nin en önde gelen kurslarıdır. Başarı oranlarının yüksek olması ile bilinirler. Aynı zamanda bu kursların pek çok yerde şubeleri bulunmaktadır çünkü diğer şehirlerden öğrenciler çok fazla talepte bulunmaktadır. 

Ankara’da yabancı dil kursu arayan kişiler öncelikle bu caddede ki firmalara göz atarak aralarından en iyi fiyat ve en iyi şartları sunan yabancı dil kursunu seçerler.

Ankara Dil Kasabası

Ankara Dil Kasabası uzun zamandır bu Meşrutiyet Caddesinde hizmet veren en önemli markalardan biridir. Uzman eğitmenler ve eğitimci kökenli yönetim kadrosu ile eğitim ve öğretim adına tüm önemli deneyimlere sahiplerdir. Marka aslında izmir markası olmasına rağmen Ankara şubesi Ankara içinde en iyi yabancı dil kursları arasında gösterilir.  

Ankara Dil Kasabası; İngilizce, Rusça ve Almanca kurslarında lider marka

Ankara dil kursları arasında en iyilerden biri olan Ankara Dil Kasabası rakipleri olan diğer yabancı dil kurslarına göre İngilizce, Rusça ve Almanca kurslarında rakiplerinden daha daha yüksek başarı oranına sahiptir.

Ankara İngilizce Kursu 

İngilizce kursu pek çok ingilizce öğrenmek isteyen insan için eşsiz bir hizmet. İnsanlar eğitim, iş ya da sosyal yaşantıları için İngilizce öğrenmeyi talep edebiliyorlar ancak çoğu insan kendi kendine İngilizce öğrenemiyor

Bunun için Dil Kasabası gibi yabancı dil kursları deneyimli eğitimci kadrosu ile değerli öğrencilerine İngilizce Kursları sunuyor.

Daha fazla bilgi almak için;

E-posta: ankarabritishtown@gmail.com
İleitşim: 0 312 419 99 42
Çalışma Saatleri:
Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma 09:00 – 21:30
Cumartesi, Pazar 09:00 – 19:30
Adres:
Meşrutiyet Street  No:1   Kat: 2 ve 3 Kızılay-Ankara

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You May Also Like

Ünlü akademisyenden 5 aylık eşine darp ve tehdit!

5 aylık eşi, “Boğazımı sıktı, hırpaladı. Dizi ile karnıma ve saçlarıma bastırıp darp etti. ‘O…. seni öldüreceğim’ diyerek hakaret ve …

Diyarbakır TOKİ 2022 Yeni Etap Başvuruları

Diyarbakır TOKİ başvuru işlemleri hakkında sizlere önerilerde bulunacağımız yazı dizisi hazırladık. Diyarbakır’da…

2022 Yılının En İyi Sosyal Medya Uzmanı: Ferhat Tutuş

Son yıllarda dijital dünyada yaşanan gelişmeler ve pandeminin etkisiyle internet kullanımındaki artışla…

SEO Analiz Google Sıralama Yarışması

Google başta olmak üzere arama motorlarında üst sıralarda yer almak için yapılan…