Günümüzde araç sayısının bir hayli çoğalması dolayısıyla trafiğin de yoğunlaşmasıyla birlikte, online verilen bireysel danışmanlık hizmetinin önemi daha da artmış durumdadır. Tıpkı yüz yüze yapılan danışmanlık seansları gibi verim sağlanmasına yarayan online seanslar, danışanın yeterince faydalanarak kendini geliştirmesine aracılık eder. Danışanın evinin konforunda aldığı bu hizmet, onun konsantre unsurlarını arttırıcı faktörlere sahip olmasını ve daha rahat hareket etmesini sağlar.

Danışmanlık hizmetleri, danışanın gizliliğine ve kişiliğine önem verecek şekilde gerçekleştirilir. Bu anlamda, yapılması gerekenler hiçbir şekilde atlanılmaz. Mahremiyet konusunda, kişisel bilgiler gizli tutulur ve hiç kimseyle bir bilgi paylaşımı yapılmaz. Böylelikle müşteriler de aldıkları danışmanlık hizmeti konusunda, en ufak bir tereddüt yaşamaz.

Bireysel Koçluk Nedir?

İnsanın düşünce açısından son derece müthiş bir varlık olduğu düşünülecek ve değerlendirilecek olursa potansiyeliyle gerçekleştirebileceği eylemlerin ayırdına daha iyi bir şekilde varılabilir. İnsanın zamanla içinde bulunduğu çevrenin akışı içine kendini bırakması ve bu sırada kendi özelliklerinden ve potansiyelinden uzaklaşması oldukça mümkün bir durumdur. Bundan sıyrılmanın yolu, bireysel koçluk seansı almak ve bu seans sırasında farkına varılan gerçekleri hayata uygulamaktır.

Bireysel koçluk, kişinin potansiyelini tam manasıyla ortaya koyar. Ne istediğini bilmeyi ve istekleri doğrultusunda yaşamayı mümkün kılar. Esneklik ve farkındalık kavramlarına yeterince vurgu yapılan bireysel koçluk sayesinde, kişi etrafındakilere daha ayırt edici bir gözle bakar.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You May Also Like

Ünlü akademisyenden 5 aylık eşine darp ve tehdit!

5 aylık eşi, “Boğazımı sıktı, hırpaladı. Dizi ile karnıma ve saçlarıma bastırıp darp etti. ‘O…. seni öldüreceğim’ diyerek hakaret ve …

İkinci El Buzdolabı Satmak İstiyorum

Ankara’da yer alan firmamız, ikinci el buzdolabı ve her türlü ev-ofis eşya…

2022 Yılının En İyi Sosyal Medya Uzmanı: Ferhat Tutuş

Son yıllarda dijital dünyada yaşanan gelişmeler ve pandeminin etkisiyle internet kullanımındaki artışla…

SEO Analiz Google Sıralama Yarışması

Google başta olmak üzere arama motorlarında üst sıralarda yer almak için yapılan…