Fransa’ya seyahat etmek isteyen Umuma Mahsus Pasaport sahiplerinin muhakkak suretle Fransa vizesi sahibi olmaları gerekmektedir. Bu sadece Fransa için değil, diğer Schengen vizesi bölgesindeki ülkeler içinde geçerlidir.

Vize başvurusu gerçekleştirmek isteyen kişileri bekleyen birçok süreç vardır. İlgili başvuru formunun doldurulması, evrakların hazırlanması ya da biyometrik işlemler gibi birçok süreç başvuru yapacak kişileri beklemektedir. Bu aşamalarda tüm adımlar doğru atılmalıdır. Bu durum vize neticesini belirleyen en önemli kısımdır.

Fransa Vize Merkezi, 10 yılı aşkın deneyimi ve tecrübesiyle Fransa Konsolosluğunun istediği düzende vize başvurunuzu gerçekleştirerek süreci bir adım ileriye taşımaktadır. Bu sayede çok daha hızlı vize sahibi olabilirsiniz. Fransa vizesi hakkında merak ettiğimiz soruları, Fransa Vize Merkezi yanıtlayacak.

Fransa Vizesi Başvurusu

Sanılanın aksine doğru yönetildiği takdirde Fransa vizesi sahibi olmak zor değildir. İlgili başvuru formunun ve gerekli olan evrakların eksiksiz olarak hazırlanması gerekir. Form içerisinde; Eğitim durumunuzdan, maddi durumunuza kadar birçok farklı soru yer alıyor. Bu sorulara verilecek yanıtlar ve evraklar kıyaslandığı zaman farklılık olmaması gerekir. Çünkü Fransa Konsolosluğu gerekli durumlar haricinde yüz yüze görüşme gerçekleştirmez. Bunun yerine hazırlanan vize başvuru formları ve gerekli evraklar göz önünde bulundurularak değerlendirme yapmaktadır.

Fransa Vize Merkezi İle Güvenle Başvurun

Fransa Vize Merkezi, 10 yılı aşkın tecrübesiyle, Beyoğlu, İstiklal Caddesindeki merkezinde danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Merak ettiğiniz tüm sorular ve Fransa Konsolosluğunun istediği düzende Fransa vizesi başvurusu yapmak için 0212 909 30 70 adresini arayabilir ya da fransavizemerkezi.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You May Also Like

Ünlü akademisyenden 5 aylık eşine darp ve tehdit!

5 aylık eşi, “Boğazımı sıktı, hırpaladı. Dizi ile karnıma ve saçlarıma bastırıp darp etti. ‘O…. seni öldüreceğim’ diyerek hakaret ve …

İkinci El Buzdolabı Satmak İstiyorum

Ankara’da yer alan firmamız, ikinci el buzdolabı ve her türlü ev-ofis eşya…

2022 Yılının En İyi Sosyal Medya Uzmanı: Ferhat Tutuş

Son yıllarda dijital dünyada yaşanan gelişmeler ve pandeminin etkisiyle internet kullanımındaki artışla…

SEO Analiz Google Sıralama Yarışması

Google başta olmak üzere arama motorlarında üst sıralarda yer almak için yapılan…