Ankara Merkezli Öneren Akademi Eğitim ve Danışmanlık firması bir rekora imza attı.

Kariyerine ve geleceğine değer veren vatandaşlarımızın tercihi Öneren Akademi oldu!

Kendi sektöründe lider konumda olan, nitelikli eğitim anlayışı ile sertifikalı eğitim veren eğitim kurumu Öneren Akademi, Nisan Ayı içerisinde mesleki eğitim sertifikası ile1491 vatandaşımızı başarılı bir eğitim süreci ile sertifika sahibi yaptı.

Türkiye’nin ilk ISO belgeli eğitim kurumu olma başarısına sahip Öneren Eğitim Kurumu yönetim kurulu ise basın mensuplarına şöyle bir açılama yaptı:

– İş ve işçi bulma imkanlarının kısıtlı olduğu günümüz şartlarında vatandaşlarımız kendini kanıtlamak ve kariyerlerine yön vermek amacı ile sertifikasyon ve online eğitim programlarına yönelmekte. Bu bağlamda ise Öneren Akademi olarak biz de vatandaşlarımızın geleceklerine yönelik eğitimleri nitelikli bir şekilde, akademisyenler ve alanında uzman eğiticiler ile tamamlayarak sertifikasyon programlarına alıyoruz.

Geleceğin meslekleri ya da geleneksel zanaatkarlar için ustalık belgesi ve kalfalık belgesi eğitimleri ile vatandaşlarımıza ve Azerbaycan’a online eğitim imkanı sağlayan Öneren Akademi başarılarına devam edecek gibi görünüyor.

Öneren Akademi yapısını incelediğimiz zaman ise, ustalık belgesi, kalfalık belgesi, tıbbi sekreterlik ve güzellik uzmanlığı eğitim ile vatandaşlarımıza hizmet veren Öneren Akademi teknolojik eğitim portalları ve nitelikli eğitimleri ile her zaman bir numara olmayı hedefliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You May Also Like

Ünlü akademisyenden 5 aylık eşine darp ve tehdit!

5 aylık eşi, “Boğazımı sıktı, hırpaladı. Dizi ile karnıma ve saçlarıma bastırıp darp etti. ‘O…. seni öldüreceğim’ diyerek hakaret ve …

SEO Analiz Google Sıralama Yarışması

Google başta olmak üzere arama motorlarında üst sıralarda yer almak için yapılan…

Muazzez Ersoy’dan Müzik Ziyafeti

Nostalji müziğin kraliçesi Muazzez Ersoy’un, Trt Müzik’te sunduğu “Sevgilerimle Muazzez Ersoy” adlı…

50 Cent Hakkında

Curtis Jackson, 6 Temmuz 1975’te New York’un Queens banliyösünde bir uyuşturucu satıcısı…