DOLAR

Alış:
Warning: Undefined variable $dolarAlis in /home/ekonomid/public_html/wp-content/themes/ohaber/parts/currency.php on line 34

Satış:
Warning: Undefined variable $dolarSatis in /home/ekonomid/public_html/wp-content/themes/ohaber/parts/currency.php on line 35

EURO

Alış:
Warning: Undefined variable $euroAlis in /home/ekonomid/public_html/wp-content/themes/ohaber/parts/currency.php on line 39

Satış:
Warning: Undefined variable $euroSatis in /home/ekonomid/public_html/wp-content/themes/ohaber/parts/currency.php on line 40

GBP

Alış:
Warning: Undefined variable $sterAlis in /home/ekonomid/public_html/wp-content/themes/ohaber/parts/currency.php on line 44

Satış:
Warning: Undefined variable $sterSatis in /home/ekonomid/public_html/wp-content/themes/ohaber/parts/currency.php on line 45

Ana Sayfa Yaşam 4 Aralık 2022 134 Görüntüleme

İkariam Nasıl Oynanır?

İkariam nedir, nasıl oynanır sorusuna cevap bulmaya calısaşağız. Evet iKariam oynamayan yoktur herhalde daha önceden, 11 madde ile açıklayalım.

1) Bulunduğunuz adalara bağış yaparak, adalardaki kaynakların seviyelerini yükseltin. Bu hem daha fazla kaynak üretmenizi sağlar hem de diğer oyuncuların adanıza koloni kurma isteğini arttırır.

2) Depoları yükseltebildiğiniz kadar yükseltin. Depo seviyeleri arttıkça; koruma seviyeside artar. Yağma atılsa bile kaynak kaybetmenizi engellemiş olursunuz.

3) Akademileri geliştirin ve maksimum sayıda bilim adamı çalıştırın. Yapacağınız her araştırma hem puanınızı arttırır hem de yeni özelliklerin açılmasını sağlar.

4) Ticaret limanı seviyelerini yükseltin, limanda hızlı yükleme olursa vakit kaybetmezsiniz.

5) Belediye binalarını yükseltin, her yeni seviyede şehirdeki maksimum kişi kapasite sayısı artar.

6) Taverna seviyelerini arttırıp şarap tüketimiyle şehrinize mutluluk getirin. Bu sayede nüfüsunuz artar. Nüfus arttıkça hem kazanılan altın artar hem de puan artışı olur.

7) Sur seviyenizi yükseltin. Güçlü surlarınız olursa kolay kolay kimse saldırmak istemeyecektir.

8) Müzeler inşa edin ve seviyelerini yükseltin. Diğer oyuncularla kültürel antlaşmalar yaparak şehrinize mutluluk kazandırın ve nüfusunuz artsın.

9) Oyunun başlangıçlarında büyük ordular kurmayın, gereksiz madde kaybı ve altın israfı olacaktır. Yeterli ekonominiz yoksa ordunuz terhis olur.

10) Araştırmalarda öncelik bilim ve askeriye kategorilerinde olsun. Yeni açılacak özellikler ile masraflarda azalmalar olacaktır.

11) Her limanda en az bir savaş gemisi bulundurun. Başka adalardan saldırı gelecekse savaş gemisi yollamaları gerekir, bu sayede zaman kazanıp elinizdeki fazla malzemeyi kaçırabilirsiniz.

Tema Tasarım | Osgaka.com