Ana Sayfa Yaşam 16 Aralık 2022 158 Görüntüleme

Kıbrıs Taksi transfer

Kıbrıs VIP Transfer Hizmeti

Kıbrıs VIP transfer hizmeti almak mı istiyorsunuz? Sizi istediğiniz havaalanından alarak otelinize yerleştirelim!

Lüks araçlar kullanılarak yapılan seyahatler çok daha konforlu geçmektedir. Yolculuk boyunca sakin ve konfordan ödün vermek istemeyen elit müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Genel olarak güzergahlarımız havaalanı ve otel arasında yapılmaktadır.

Fakat istediğiniz adrese ulaşım için araçlarımızdan birini size tahsis etmemiz mümkündür. Alanında uzman şoför arkadaşlarımız sizi istediğiniz adrese istediğiniz vakitte bırakacaktır. Uzman ekibimiz, bünyemizde bulunan Mercedes marka lüks araçlar ile lüks seyahat hizmeti sunmaya devam ediyoruz!

Kıbrıs Havaalanı Transfer

Kıbrıs havaalanı transfer aracı arıyorsanız doğru yerdesiniz! İnternet sitemizden bizimle iletişime geçin ve rezervasyon yaptırın…

Kıbrıs transfer işlemleri genel olarak havaalanı üzerinden yapılmaktadır. Genellikle misafiri gelen müşterilerimiz VIP transfer araçlarımızı kullanarak, misafirlerini otele yerleştirmektedir.

Eğer sizde misafirlerinizi taksi ve otobüs ile uğraştırmak istemiyorsanız bizi arayabilirsiniz. Önceden yapılan rezervasyon işleminde sizden bütün detaylar alınır. Müşteriniz, misafiriniz veya arkadaşınız hiçbir sorun yaşamadan ulaşması gereken ulaştırılır.

Kıbrıs Transfer Araçları

Kıbrıs transfer araçlarının tamamı Mercedes marka araçlardan oluşmaktadır. Çünkü müşterilerimize tamamıyla VIP taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Kıbrıs havaalanına indiğiniz zaman sizi karşılayacak olan araçlarımız son kalitede araçlardan oluşmaktadır. Dünyanın her yerinde VIP taşımacılık denildiği zaman akla gelen Mercedes model araçlar ile taşımacılık yapmaktayız. İstediğiniz konumlar arasında yapılan transfer işlemlerinde sizleri sorunsuz ve en üst konforla taşımak için varız. Kullandığımız Kıbrıs VIP transfer araçları ise şu şekildedir:

  1. Mercedes Sprinter: Mercedes marka konfor ön planda tutulan araçlarımız arasında gelmektedir. Yapılacak olan transfer işlemi maksimum 13 kişiye kadar yapılabilir.
  2. Mercedes Benz Vito: Mercedes marka konfor ön planda tutulan araçlarımız arasında gelmektedir. Yapılacak olan transfer işlemi maksimum 7 kişiye kadar yapılabilir.
  3. Mercedes C-180: Mercedes marka konfor ön planda tutulan araçlarımız arasında gelmektedir. Yapılacak olan transfer işlemi maksimum 3 kişiye kadar yapılabilir.

Daha yüksek taşıma kapasitesine sahip otobüslerimiz ile de hizmet vermeye devam ediyoruz. Kıbrıs Transferim internet sitesi üzerinden bize ulaşın!

Tema Tasarım | Osgaka.com