Ana Sayfa Yaşam 10 Aralık 2022 147 Görüntüleme

Markuteri Parke Özellikle Dostça Görünür

Markuteri Parke özellikle dostça görünür – hafif sarı gölgeli açık temel rengi, zaman geçtikçe bej ve narin pembe tonlarda koyulaşır. Akçaağaç ağacının en büyük gücü uyumlu görünümünde yatmaktadır. Akçaağaç parke, nötr rengi sayesinde birçok iç mekan stili ve mobilya ile kombinlenebilir.

Sert Akçaağaç Özellikleri

Sert akçaağaç, sağlam meşe ağacından %40’a kadar daha sert olabilir, bu da onu stresli yaşam alanları için mükemmel bir zemin yapar. Akçaağaç parkeli odalar samimi, neşeli görünür ve dinginlik ve dinginlik yayar. Akçaağaç parke, sadeliği ve doğal rengi sayesinde her ortama mükemmel uyum sağlar ve birçok mobilya stiliyle kombinlenebilir. Muazzam sertlik derecesine rağmen, akçaağaç parkenin doğru kullanımı bu nedenle çok önemlidir. Çeşitli yüzeyler zemin için ek koruma sağlar. Sert Akçaağaç’ın dezavantajlı karakteri nedeniyle, yerden ısıtma üzerine 1 şeritli döşeme uygulamaktan vazgeçmenizi öneririz.

Markuteri Parke seçeneklerini tanımak ve aynı zamanda akçaağaç favorilerinizin neredeyse kendi evinizde kurulu olduğunu görmek için Parke Bulucumuzu kullanın. dönemlerinde mobilya yapımında popüler olmuştur. Güzel, sıcak, kırmızı tonları sayesinde evinize özel, şık bir hava katan kiraz parke, açık ve koyu tonlarla da iyi bir şekilde kombinlenebilir.

İnce gözenekleri ve yoğun taneleri ile homojen bir yapıya sahip olan kiraz ağacı, yoğun renk derinliği ile göz doldurur. Kiraz parke için klasik, ahşabın çoğunlukla pembe – orta kahverengi tonlarının arasından geçen ve zamanla güçlenen kırmızı nüanslardır. Nazik çizimi kiraz parkenin her zaman şık ve dingin görünmesini sağlar.

Tema Tasarım | Osgaka.com