DOLAR

Alış:
Warning: Undefined variable $dolarAlis in /home/ekonomid/public_html/wp-content/themes/ohaber/parts/currency.php on line 34

Satış:
Warning: Undefined variable $dolarSatis in /home/ekonomid/public_html/wp-content/themes/ohaber/parts/currency.php on line 35

EURO

Alış:
Warning: Undefined variable $euroAlis in /home/ekonomid/public_html/wp-content/themes/ohaber/parts/currency.php on line 39

Satış:
Warning: Undefined variable $euroSatis in /home/ekonomid/public_html/wp-content/themes/ohaber/parts/currency.php on line 40

GBP

Alış:
Warning: Undefined variable $sterAlis in /home/ekonomid/public_html/wp-content/themes/ohaber/parts/currency.php on line 44

Satış:
Warning: Undefined variable $sterSatis in /home/ekonomid/public_html/wp-content/themes/ohaber/parts/currency.php on line 45

Ana Sayfa Yaşam 14 Ocak 2023 353 Görüntüleme

Sondakikam.com.tr Yayında ! Premium Haber Deneyiminin Tadı Sondakikam’da Çıkar !

Sizleri en güncel son dakika haberlerinden haberdar edecek olan Sondakikam internet sitesi ve sitemizin mobil uygulamaları yayında ! Siyaset,gündem,magazin,yerel haberler,dünya,ekonomi,spor ve onlarca haber kategorisi Sondakikam’da sizlerle.Güncel haberlere kolaylıkla ulaşın diye sade arayüzü ve tasarımıyla sizlerin ihtiyaçlarınıza yönelik tasarlanan uygulamalarımız ve sitemiz dürüst tarafsız objektif habercilik anlayışıyla sizleri doğru bilgiye ulaştırmak için çabalıyor.

Onlarca Ücretsiz Servis Sondakikam’da !

İster sitemizden okuyun ister Google Play veya Appstore’dan indirin nerde olursanız olun Sondakikam.com.tr ailesi olarak sizlerle olmaktan mutluluk duyacağız.Onlarca ücretsiz servisimizle yol ve trafik durumundan,döviz kurlarına,ezan ve namaz vakitlerinden,lig puan durumlarına onlarca kategoride ücretsiz hizmetlerimiz sizlerin emrinde.Üstelik tek tıkla hepsine ulaşabilirsiniz.

Sade ve Basit Kullanıcı Odaklı Tasarım !

Sondakikam haber sitesi ve uygulamaları sizlerin ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmek için tasarlandı.Haber sitelerinde her yerden çıkan karmaşık reklamlardan sıkıldıysanız Sondakikam size göre,Her yerden oransızca çıkan reklamlar yok,taraflı haberler yok,gerçek gündem ve basit kullanım var.

Gerçek Gündemi Yakalayın !

Son dakikam haberler ile gerçek gündemi yakalayın ve takip edin son dakika gelişmeleri dakika dakika sizlere aktarıyoruz.Canlı canlı gerçek gündemi takip etmek isteyenlerin ortak noktası Sondakikam haber sitesi.

Maximum Hız İçin Optimize Edildi !

Okur keyfini arttırmak ve okurlarımızı cansıkıcı bekleme süreleriyle karşı karşıya getirmemek için,Sondakikam maximum hız için optimize edildi.Sizlerin deneyimine önem vererek tasarlandı ve kullanım testleriyle en iyi sonuçlar için çalışıldı.

Futbol Tutkanları İçin de Sondakikam !

En Son Transfer Haberleri,Canlı Lig Puan Durumları,Futbol,Basketbol,Voleybol ve onlarca spor dalında onlarca ücretsiz haber Sondakikam’da.Hemen sitemizi ziyaret ederek mükemmel haber deneyiminin tadını çıkarın.

Canlı Döviz Kurları ve Ekonomideki Son Gelişmeler !

Canlı döviz kurları ve ekonomideki son gelişmeler en son haberler,döviz dalgalanmaları,ekonomiye dair son gelişmeler sizler için Son Dakikam’da.Sondakikam haber sitesi ayrıca Google Haberler (Google News) ve Flipboard üyesidir.

Sonsuz Kaydırma Özelliği Sayesinde İnstagram’ı Aratmıyor ! 

Herhangi bir habere girdiğinizde o kategoride onlarca farklı haber sizleri karşılar,diğer haberler ulaşmak için tek yapmanız gereken sayfayı aşağı kaydırmak,otomatik yüklenen haberler sayesinde haber deneyiminiz artar.Karışık ve alakanız olmayan haberleri görmez sadece istediğiniz kategorideki haberle haber okumaya devam edebilirsiniz.

 Gelişmiş Haber Arama Sistemi !

Gelişmiş haber arama sistemi ile site içerisinden çıkış yapmadan istediğiniz haberi arayabilir anında önerilen sonuçlar ve istediğiniz konular üzerinden değerlendirme yapabilirsiniz.Üstelik tüm bu özellikler Sondakikam’da tamamen ücretsiz bir şekilde sizlerle.

Tema Tasarım | Osgaka.com