DOLAR

Alış:
Warning: Undefined variable $dolarAlis in /home/ekonomid/public_html/wp-content/themes/ohaber/parts/currency.php on line 34

Satış:
Warning: Undefined variable $dolarSatis in /home/ekonomid/public_html/wp-content/themes/ohaber/parts/currency.php on line 35

EURO

Alış:
Warning: Undefined variable $euroAlis in /home/ekonomid/public_html/wp-content/themes/ohaber/parts/currency.php on line 39

Satış:
Warning: Undefined variable $euroSatis in /home/ekonomid/public_html/wp-content/themes/ohaber/parts/currency.php on line 40

GBP

Alış:
Warning: Undefined variable $sterAlis in /home/ekonomid/public_html/wp-content/themes/ohaber/parts/currency.php on line 44

Satış:
Warning: Undefined variable $sterSatis in /home/ekonomid/public_html/wp-content/themes/ohaber/parts/currency.php on line 45

Ana Sayfa Yaşam 1 Mart 2023 86 Görüntüleme

WhatsApp Plus APK Yükle

WhatsApp, ABD merkezli Facebook şirketine ait bir mesajlaşma uygulamasıdır. WhatsApp, 2009 yılında Jan Koum ve Brian Acton tarafından kurulmuş ve 2014 yılında Facebook tarafından satın alınmıştır. WhatsApp, dünya genelinde milyarlarca kullanıcıya sahip bir uygulamadır ve internet bağlantısı üzerinden mesajlaşma, sesli ve görüntülü görüşme, dosya paylaşımı, konum paylaşımı gibi birçok özellik sunmaktadır.

WhatsApp Plus, resmi WhatsApp uygulamasından farklı olarak farklı geliştiriciler tarafından geliştirilmiş bir uygulamadır. Kullanımı bilinen WhatsApp uygulamasına benzerdir fakat, bazı farklılar da içermektedir. Aşağıda WhatsApp Plus’un nasıl kullanılacağına ilişkin genel bilgiler verilmiştir:

  1. WhatsApp Plus Yükle: WhatsApp Plus’u indirip yükledikten sonra, ya da WhatsApp Plus APK ile yükledikten sonra telefon numaranızı doğrulayarak hesabınızı oluşturun.
  2. Sohbet penceresini açın: Ana ekrandan sohbet penceresini açmak için istediğiniz kişinin adını veya telefon numarasını arama çubuğuna girin.
  3. Mesaj gönderin: Sohbet penceresinde, alt kısımda bulunan metin kutusuna dokunun ve mesajınızı yazın. Göndermek için mavi ok simgesine dokunun.
  4. Resim, video, belge veya ses kaydı gönderin: Mesaj kutusunun yanındaki kağıt klipsine dokunun ve ardından göndermek istediğiniz dosyayı seçin.
  5. Grup sohbeti oluşturun: Ana ekrandan “Yeni grup” seçeneğine dokunun, grup adını ve profil resmini ayarlayın ve ardından kişileri grup üyeleri olarak ekleyin.
  6. Görüntülü veya sesli görüşme yapın: Sohbet penceresinde bulunan telefona dokunarak sesli veya görüntülü görüşme başlatın.
  7. WhatsApp Plus özelliklerini kullanın: WhatsApp Plus, resmi WhatsApp uygulamasından farklı olarak geliştirilmiş özelliklere sahiptir. Örneğin, farklı tema seçenekleri, mesajları otomatik yanıtlayabilme, daha büyük dosya boyutları gönderebilme gibi özellikler WhatsApp Plus kullanıcılarına sunulmaktadır.

İlginizi çekebilir

Full Filmler İzle

Full Filmler İzle

Tema Tasarım | Osgaka.com