Dekorasyon trendleri, yılın güncel dekorasyon malzemeleri, renk tonları ve iç mekan tasarımcılarının tercihleri doğrultusunda belirlenmektedir. Geçtiğimiz yıllarda klasik stil dekorasyon tarzı benimsenirken günümüzde daha sade ve işlevsel dekorasyon stilleri ortaya çıkmıştır.

2022 Yılı güncel dekorasyon trendleri arasında, mermer kullanımının artması, yenilikçi mutfak dekorasyonu tavsiyeleri ve lüks görünümlü dekorayon aksesuarları ön planda yer almaktadır.

Güncel Dekorasyon Tavsiyeleri

İç Mekan Tasarımcıları tarafından hazırlanmış dekorasyon tavsiyeleriyle, evlerinizi güncel dekorasyon doğrularına göre tasarlamakla birlikte misafirleriniz için eşsiz, zarif ve işlevsel evlere sahip olma şansı yakalayabilirsiniz.

Ev Dekorasyonu Fikirleri

Dekorasyon fikirleri, evlerinizin sahip olduğu metrekareler ölçüsünde ve ev tasarımı bütçenize göre belirlenebilen tasarım uygulamalarıdır. Güncel, doğru ve alanında uzman kişiler tarafından hazırlanmış içeriklere Türkiye’nin Dekorasyon rehberi strucare.com’dan ulaşabilirsiniz.

Kaynakça; https://www.strucare.com/

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You May Also Like

Ünlü akademisyenden 5 aylık eşine darp ve tehdit!

5 aylık eşi, “Boğazımı sıktı, hırpaladı. Dizi ile karnıma ve saçlarıma bastırıp darp etti. ‘O…. seni öldüreceğim’ diyerek hakaret ve …

Diyarbakır TOKİ 2022 Yeni Etap Başvuruları

Diyarbakır TOKİ başvuru işlemleri hakkında sizlere önerilerde bulunacağımız yazı dizisi hazırladık. Diyarbakır’da…

2022 Yılının En İyi Sosyal Medya Uzmanı: Ferhat Tutuş

Son yıllarda dijital dünyada yaşanan gelişmeler ve pandeminin etkisiyle internet kullanımındaki artışla…

SEO Analiz Google Sıralama Yarışması

Google başta olmak üzere arama motorlarında üst sıralarda yer almak için yapılan…